OP. DR. MELTEM KARABACAK KOÇAK

Göz hastalıklarında; Katarakt, Glokom, Retina, Miyopi, Hipermetropi, Astigmatizma, Makula Dejeneresansı, Lasik, Çocuk Göz Hastalıkları, Şaşılık, Göz Tembelliği, Kontakt Lens, Göz Kapak Estetiği başta olmak üzere birçok lazer ve cerrahi tedavi konularında  Op. Dr. Meltem Karabacak Koçak; geniş klinik tecrübesiyle birlikte Bodrum Göz, modern cihazlarıyla Bodrum’um en kapsamlı Göz Hastalıkları ve Cerrahi Muayenehanesidir.

PLUSOPTIX

Bebek ve çocuklarda yeni bir ölçüm yöntemi…

Ailede kayma (şaşılık), hipermetropi / astigmat / yüksek myopi  varsa çocuklarında takip edilmeleri gereklidir.

OKÜLOPLASTİ

Oküloplastik cerrahi, göz kapağı cerrahisidir.Göz kapağı ile ilgili şekil bozuklukları, yüz felci sonucunda oluşan göz kapağı problemleri, göz kapağında çıkan tümörler, göz kapağı düşüklükleri ve torbaları gibi her türlü cerrahi girişim oküloplastik cerrahi içindedir.

PRP TEDAVİSİ

“Platelet Rich Plasma– platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma tedavisi” anlamına gelen tedavi metodudur. Bu uygulama bir kişiden alınan bir miktar kanın özel bir tüpe konulup santrfüjlenerek bileşenlerine ayrıştırılması ve elde edilen “platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma”nın, yine aynı kişiye enjeksiyon yoluyla geri verilmesini temel alır.